Верх 

Apie mus


Toks vienintelis Lietuvoje - didelis ir įspūdingas trijų denių pramoginis laivas „Venus“ talpina iki 200 žmonių ir kursuoja iš Klaipėdos iki Jūros vartų, Smiltynės, Juodkrantės, Nidos ir net Mingės. Laive organizuojamos įvairios šventės - vestuvės, gimtadieniai, įmonių šventės, apžvalginiai kruizai po marias, įvairūs vakarėliai bei žvejyba. Laivas “Venus” – tai originalus ir nestandartinis sprendimas Jūsų šventei!
 

renginiai laive-ilgas s

Primajame denyje yra pagrindinė Jūsų šventės vieta, kurioje paprastai vyksta visa programa. Pirmasis denis yra apie 100 kv. m. ploto su dideliais langais. Vėsiu oru ši erdvė yra šildoma, o esant tvankiam orui čia veikia kondicionierius. Dėl to ši patalpa yra pati tinkamiausia bet kokiai šventei bet kokiu oru. Šioje salėje telpa iki 100 žmonių, sėdimų vietų - 70-80. Yra baras, garso aparatūra, todėl galima organizuoti šventes ir su gyva muzika!

1 denis s

Antrasis denis yra su stogu ir atvirais šonais. Ilgi mediniai suolai stacionariai įtaisyti salės pakraščiuose, yra galimybė išnešti visus nereikalingus stalus ir padaryti puikią stovimą erdvę. Gryname ore tinka organizuoti kokteilių barą, pikniko ir alaus stalą, be to antrasis denis yra ideali vieta šokių aikštelei ar net vestuvių ceremonijai! 

2 denis s

Trečiasis denis – tai apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria įspūdingiausi vaizdai plaukiant Klaipėdos mariomis. Čia vienu metu gali būti apie 20-30 žmonių.

3 denis s 

Pagrindinė laivo švartavimosi vieta - Kruizinių laivų terminalas, Pilies g. 4, Klaipėda

Maksimalus keleivių skaičius: 200

Laivo pastatymo metai: 2004 m.

Šalis: Turkija

Laivas Klaipėdoje: nuo  2007 m.

Верх 

Paslaugos

Laive organizuojami renginiai:marsrutai s

  • asmeniniai pobūviai, vestuvės, gimtadieniai
  • įmonių šventės, konferencijos, seminarai
  • įvairūs vakarėliai ir diskotekos
  • apžvalginiai kruizai po marias
  • žvejyba mariose ir jūroje

 

Maršrutai iš Klaipėdos:

  • iki Jūros vartų - 0,5 plaukimo val.
  • iki Juodkrantės - 2 plaukimo val.
  • iki Nidos - 4 plaukimo val.
  • iki Mingės - 5 plaukimo val.
  • uosto akvatorijos apžvalginis kruizas nuo 1,5 val.

* trukmė į vieną pusę

 

Laivo virtuvė

Mūsų virėjų pagamintas maistas yra visada šviežias, skanus, skoningai papuoštas. Siūlomų patiekalų asortimentas labai didelis, patenkiname kiekvieno kliento poreikius. Galime pasiūlyti įvairių karštų patiekalų, salotų, sriubų, vieno kąsnio užkandžių, desertų. Jūsų šventei visi patiekalai derinami iš anksto, išsiaiškinus Jūsų poreikius. Garantuojame, kad šventės metu maistas bus ne tik skanus, bet ir stalai su užkandžiais ypatingai papuošti ir dekoruoti, kas sukurs nepakartojamą atmosferą.

 laivo virtuve s

Laivo dekoravimas

Laivą Jūsų renginiui paruošime pagal Jūsų norus. Galime sukurti pikniko ar prabangią atmosferą priklausimai nuo renginio. Standartiškai laivą paruošiame su Jums labiau tinkančiais staliukais - Jūsų svečiams galime paruošti bendrą stalą arba atskirus staliukus, taip pat ir furšetinį stalą. Dažniausiai renkamės jūrinę tematiką, kėdes dekoruojame su baltos ir mėlynos spalvos kaspinais, naudojome baltas ir mėlynas staltieses. Už papildomą mokestį galime užsakyti gėlių puokštes, helio balionus ar stilizuoti laivą Jūsų pageidaujama tema!

 laivo dekoravimas s

Renginio programa

Dažnai laive organizuojami renginiai su gyva muzika. Jums pageidaujant, mes galime padėti surasti renginio vedėjus ar muzikantus. 

renginiai s

 

Верх 

Naujienos

There are no translations available.

 

Mini atostogos - dienos kelionė į Juodkrantę!

juodkr mazas

Paskutinė 2016 metų kelionė į Juodkrantę: rugsėjo 25 d. 2016

Išplaukimo laikas:

12:00-14:00 val. plaukiame Klaipėda – Juodkrantė

14:00-16:00 val. laisvas laikas Juodkrantėje

16:00-18:00 val. plaukiame Juodkrantė - Klaipėda

Išvykimas/sugrįžimas: Klaipėdos Kruizinių laivų terminalas, Pilies g. 4

Kaina: 28.00 eur (*vaikams iki 7 metų nemokamai)

Būtina registracija, skambinti tel. 869825145 

Kelionės aprašymas:

Kviečiame į dienos kelionę įspūdingu laivu „Venus“ į Juodkrantę! Laivas iš Klaipėdos išplauks 12:00 val., kelionė iki Juodkrantės truks 2 val. Beplaukdami grožėsimės atsiveriančiais vaizdais iš marių. Pasisotinti ir atsigaivinti galėsite laivo „Venus“ bare! Juodkrantę pasieksime 14:00 ir turėsime dvi valandžiukes pasivaikščiojimams savo malonumui! Čia galėsite aplankyti užburtąjį Raganų kalną, akmens skulptūrų parką, kormoranų koloniją, pasivaiksčioti marių pakrante bei paskanauti rūkytos žuvies! Vakarop 16:00 val. iš Juodrantės pajudėsime Klaipėdos kranto link ir grįšime 18:00 val.

 

Atnaujinta: 2016 09 22Верх 

Laivas VENUS

laivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivaslaivas

Apžvalginė aikštelė

apzvalgine_aiksteleapzvalgine_aiksteleapzvalgine_aiksteleapzvalgine_aiksteleapzvalgine_aikstele

Maistas

maistasmaistasmaistasmaistasmaistasmaistasmaistasmaistasmaistasmaistasmaistasmaistas

Lauko denis

lauko_denislauko_denislauko_denislauko_denislauko_denislauko_denislauko_denis

Vidinis denis

vidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denisvidinis_denis

Žvejyba

zvejybazvejybazvejybazvejybazvejyba

Renginiai

renginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiairenginiai
Joomla extensions by Siteground Hosting